ClimateCurriculum. Ostatni dzwonek

ClimateCurriculum. Ostatni dzwonek

Materiały organizatora

Termin składania zgłoszeń do konkursu ClimateCurriculum mija za dwa dni! Podziel się swoją wizją, nurtującym cię pytaniem lub obawami dotyczącymi zrównoważonego projektowania i zmian klimatycznych” – zachęcają organizatorzy konkursu. Uczestnicy konkursu będą mieli okazję zaprezentować swoje idee przedstawione za pomocą środków graficznych. Na zwycięzców czekają nagrody.

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste, polega bowiem na stworzeniu dzieła, za pomocą którego twórca wyrazi swoje spostrzeżenia na temat zmian klimatycznych i architektury, która powstaje w ich cieniu.  Jury pozostawia uczestnikom możliwość wyboru medium. „Plakat: połączenie grafiki i tekstu w projekcie, który jest zarówno efektowny wizualnie, jak i prowokujący do myślenia. Bądź oryginalny i pamiętaj, że wszystkie obrazy, cytaty i źródła, które nie są twoje, muszą być poprawnie zacytowane. Krótkie wideo: ruchome obrazy, wywiady, animacje lub dowolna kombinacja technik. Upewnij się, że w filmie znajdują się napisy i tytuł, i pamiętaj, że treść wideo musi być odpowiednia dla wszystkich odbiorców” – czytamy na stronie konkursu.

Na stronie organizatora znajdziecie dokładne kalendarium oraz wymagania, które musza spełnić chętni do udziału w konkursie. Zgłoszenia do konkursu można składać do 10 maja 2022.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.