EKSPOZYCJA ROKU. Konkurs

EKSPOZYCJA ROKU. Konkurs

Materiały organizatora

Polska Izba Przemysłu Targowego zaprasza do uczestnictwa w konkursie EKSPOZYCJA ROKU. Konkurs, który wraca po dwuletniej przerwie, doceni najlepsze projekty ekspozycji targowych lub eventowych. 

Zgodnie z zapowiedziami, po dwuletniej przerwie spowodowanej m.in. pandemią COVID-19, Polska Izba Przemysłu Targowego wznowiła organizację Konkursu EKSPOZYCJA ROKU w nowej, otwartej i dostępnej dla wszystkich firm formule. Jest to pierwsza edycja Konkursu w formule otwartej, w której mogą uczestniczyć zarówno firmy zrzeszone w PIPT, jak i firmy, czy osoby spoza Izby" - piszą organizatorzy.

Po raz pierwszy w historii konkursu jego uczestnikami mogą być zarówno Członkowie PIPT, jak i firmy niebędące z nią powiązane, co otwiera nowe możliwości dla twórców z całej Polski. "Wszystkie firmy świadczące usługi projektowania i/lub realizacji ekspozycji targowych i eventowych zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie, i zaprezentowaniu szerszej publiczności projektu i realizacji stoiska targowego, które było prezentowane na targach w Polsce i/lub zagranicą, w roku 2022. Zgodnie z Regulaminem Konkursu PIPT „EKSPOZYCJA ROKU 2022”, Biuro Izby będzie przyjmowało wnioski konkursowe w okresie od 2 stycznia do 15 lutego 2023 roku. Następnie, w I kwartale 2023 r. przebiegać będą prace Jury, celem wyłonienia laureatów. Od 6. edycji Konkursu, jego Laureaci tj. zdobywcy I, II i III miejsca w każdej z kategorii konkursowych, mają prawo posługiwać się znakiem graficznym „Laureat Konkursu Polskiej Izby Przemysłu Targowego Ekspozycja Roku 2022" - czytamy na stronie konkursu.

Więcej informacji, regulamin i zgłoszenia znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.