Element Urban Talks 2019 w Krakowie

Element Urban Talks 2019 w Krakowie

Wykład na Element Urban Talks 2017. zdj. materiały prasowe

W niedalekiej przyszłości, bo już na przełomie listopada i grudnia w Krakowie odbędzie się Element Urban Talks ­– trwająca dwa dni konferencja, na której architekci, artyści i aktywiści podejmą zagadnienie miasta, jego specyfiki, potrzeb i problemów.

Odpowiedzialność

Oprócz otwierających dyskusję wykładów na dwóch scenach, na których staną architekci, projektanci miejscy i działacze społeczni, organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele innych aktywności. W programie znajdą się między innymi spacery architektoniczne, praktyczne warsztaty oraz afterparty.

Hasło tegorocznej edycji to „Odpowiedzialnosć”. Jak tłumaczą swój wybór organizatorzy? „Zawód projektanta/architekta jest wyjątkowy - to profesja zaufania publicznego. Podczas naszej konferencji pokazujemy, jak wielkie znaczenie dla naszego otoczenia mają decyzje projektowe i jakie są ich konsekwencje dla nas, przyszłych pokoleń i środowiska” – możemy przeczytać na stronie Element Urban Talks.

Konferencja odbędzie się w dniach od 29 listopada do 2 grudnia 2019 r. w Nowohuckim Centrum Kultury przy Al. Jana Pawła II 232. Bilety i szczegółowy program na stronie internetowej Element Urban Talks.

CWzvAiRn1CCg1J2KmQzwKdybn3OI4uHk4dF4zxcHYo030CV4tcxNpYWvRJvt_element-urban-talks-2019png-image(660x_)

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.