Furniture and Product Design. Konkurs

Furniture and Product Design. Konkurs

Materiały organizatora

UNI zaprasza do udziału w konkursie Furniture and Product Design '22, którego przedmiotem jest projekt z zakresu wzornictwa użytkowego.

Coroczne nagrody "A-Z" przyznawane przez UNI to międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest docenienie doskonałości w projektach między innymi z dziedziny wzornictwa. Laureaci tych nagród zdobędą uznanie, zaufanie branży i inne korzyści dzięki dużemu zasięgowi konkursu” – piszą organizaotrzy. Konkurs nie przewiduje nagród pieniężnych dla zwycięzców, a więc ma charakter honorowy. Laureaci będą jednak mieli okazję zaistnieć w środowisku architektonicznym i zaprezentować swoje dokonania szerszej publiczności.

„Biorąc pod uwagę kryteria wyznaczone przez poprzedni rok, oczekujemy, że nadesłane projekty będą wywoływać dyskusje, inspirować nowe pomysły i pytania na temat teraźniejszości i przyszłości świata architektury” – dodają organizatorzy.

Konkurs F for Furniture and Product Design 2022 ma na celu zgromadzenie najciekawszych projektów wzorniczych, które badają potrzeby i zwyczaje współczesnych społeczeństw. Do konkursu można zgłosić projekt mebla, wnętrza, a także maszyn przemysłowych i innych obiektów użytkowych.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 25 marca 2022. Termin składania prac mija 2 czerwca tego roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.