GADA 2021

GADA 2021

Plakat wydarzenia

Ruszają zgłoszenia do międzynarodowego konkursu Global Architecture & Design Awards 2021. Choć konkurs nie przewiduje nagród pieniężnych dla zwycięzców, jest to wyjątkowa szansa na to, aby zaistnieć w świecie architektury.

Uczestnictwo w konkursie, który nie nagrodzi najlepszych uczestników wysokimi kwotami ani wartościowymi przedmiotami dla wielu może wydawać się niepotrzebnym wysiłkiem. Na liście poprzednich zwycięzców Global Architecture & Design Awards 2021 znajdują się jednak tacy twórcy jak  Laureatami ostatniego konkursu RTF były takie pracownie jak Zaha Hadid Architects, Bjarke Ingels Group & Dialog, Perkins Eastman, Page, RTKL, AHR, Aecom, Henning Larsen, CAZA, DLR Group, HKS, Behnisch Architekten, UNstudio, HOK, Gensler, HKA czy LMN Architects, co bez wątpienia świadczy o jego niezwykle wysokim poziomie.

Organizatorzy zapraszają do udziału twórców o otwartym, innowacyjnym podejściu do projektowania budynków i wnętrz. Jury doceni prace, które ukażą nowy wymiar architektury, przekażą interesujące i pożyteczne idee i nowe spojrzenie na formę.

Udział w konkursie jest płatny i będzie prowadzony w języku angielskim. Termin wysyłania zgłoszeń minie 15 lipca tego roku. Prace zaś można nadsyłać do 31 lipca. Więcej informacji, regulamin oraz zgłoszenia znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.