GIDA 2021

GIDA 2021

Plakat wydarzenia

Ogłoszono otwarcie zgłoszeń do konkursu architektonicznego GIDA 2021 – Goldreed Industrial Design Awards. Do udziały zaproszeni są projektanci, architekci i studenci z całego świata. Udział w konkursie jest całkowicie darmowy, a na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

GIDA 2021 - Goldreed Industrial Design Award to międzynarodowy konkurs organizowany przez Xiongan Future Industrial Design Institute i Komitet Organizacyjny Goldreed Industrial Design Award. Jak piszą organizatorzy, główną ideą GIDA jest promowanie nowych, lepszych koncepcji życia społecznego i rozwoju przemysłowego, a także poszukiwanie doskonałej symbiozy między człowiekiem, naturą i miastem.

Organizatorzy kierują swoje zaproszenie do projektantów, architektów, praktyk architektonicznych, firm, uniwersytetów oraz innych podmiotów zajmujących się projektowaniem. W ramach konkursu uczestnicy będą musieli przesłać swoje zgłoszenia wraz z wykonanymi przez siebie, niepublikowanymi wcześniej koncepcjami. Nagrody zostaną przyznane w ośmiu różnych kategoriach: środki transportu, sprzęt produkcyjny, przetwarzanie informacji, życie domowe, sport i opieka zdrowotna, obiekty publiczne, kultura i kreatywność oraz komunikacja.

Konkurs jest prowadzony w języku angielskim. Pula nagród przewidziana w konkursie wynosi 570 000 euro. Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca tego roku. Konkurs zostanie rozstrzygnięty we wrześniu. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.