Go-Medic. Konkurs

Go-Medic. Konkurs

Materiały organizatora

Go-Medic to międzynarodowy konkurs architektoniczny, który ma na celu rozwijanie innowacyjnych koncepcji mobilnych jednostek medycznych. Konkurs organizowany jest przez Uni.xyz i skierowany jest do studentów, absolwentów i profesjonalistów z dziedziny architektury. Konkurs jest organizowany przez platformę konkursową UNI.

Celem konkursu jest stworzenie projektu mobilnej jednostki medycznej, która będzie w stanie zapewnić szybką i efektywną pomoc medyczną w sytuacjach kryzysowych lub trudno dostępnych miejscach. Jednostka powinna być wyposażona w odpowiedni sprzęt i narzędzia oraz zapewniać bezpieczne i wygodne warunki dla pacjentów i personelu medycznego.

Jury konkursowe będzie oceniać projekty pod kątem ich innowacyjności, funkcjonalności, estetyki oraz zgodności z założeniami konkursowymi. Nagrody w konkursie obejmują gotówkę, publikację projektu w magazynach branżowych oraz certyfikaty uczestnictwa. Konkurs jest okazją do zaprezentowania swoich umiejętności projektowych i zdobycia cennego doświadczenia w dziedzinie architektury medycznej. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.