Home Futura II 3D

Home Futura II 3D

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w wyzwaniu projektowym Home Futura. Jest to druga odsłona konkursu, którego uczestnicy będą mogli podzielić się z szerszą publicznością swoim pomysłem na nowoczesny dom.

Idea domu zmienia się w zależności od miejsca, ludzi, kultury, czasu, warunków społecznych i innych aspektów. Projektanci i architekci od początku istnienia tych zawodów zmieniają definicję tego, czym jest wygodny i piękny dom, biorąc pod uwagę nieustannie zmieniające się realia.

W dzisiejszych czasach nasze domy są najbardziej trwałym elementem naszego życia i nadal wywierają na nie znacznie większy wpływ niż inne miejsca, w których przebywamy. Tę ważną ideę wpaja się studentom architektury, aby zrozumieli, jak ważne dla samopoczucia i nastawienia są miejsca, w których mieszkamy.

„Użyj dowolnych mediów, filmów, obrazów, rysunków, szkiców, modeli lub obrazów - i powiedz, co mieszkanie oznacza dla Ciebie i klienta, dla którego je zaprojektowałeś. W twoim zgłoszeniu powinny znaleźć się 3-4 obrazy oraz krótki tekst opisujący, czym jest dla Ciebie dom i jak przekłada się on na zaprojektowaną przez ciebie formę” – piszą organizatorzy konkursu.

 Wyzwanie jest otwarte dla wszystkich architektów, studentów architektury, projektantów wnętrz, architektów wnętrz, wizualizatorów, rysowników i twórców z całego świata. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.