House of the Future

House of the Future

Materiały organizatora

Co sprawia, że dom jest domem i czym różnią się domy w różnych krajach, kulturach i pokoleniach? Platforma Buildner zaprasza entuzjastów architektury i designu do konkursu House of the Future, którego przedmiotetm jest stworzenie wizji Domu Przyszłości.

Platforma Buildner we współpracy z rządem Dubaju prezentuje konkurs House of the Future i zaprasza do udziału entuzjastów architektury z całego świata! Przedmiotem konkursu jest projekt, którego użtkownikami mają być mieszkańcy Dubaju. Projektując, architekci muszą wziąć pod uwagę zarówno trendy architektoniczne, jak i styl życia mieszkańców i rozwiązania sprzyjające środowisku. 

Jury poszukuje innowacyjnych projektów, które wykorzystują tradycyjne wzornictwo do stworzenia wyjątkowych projektów, odpowiadających na potrzeby mieszkańców i uwzględniając styl życia współczesnego człowieka. Zwycięskie prace będą miały szanse na realizację, a ich twórcy otrzymają nagrody pieniężne, których pula wynosi 250 000 €.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.