International Building Design Competition IBDC 2023

International Building Design Competition IBDC 2023

Materiały organizatora

International Building Design Competition IBDC 2023 został ogłoszony przez International Business and Development Consortium (IBDC). Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych projektów budynków, które wpiszą się w ideę zrównoważonego rozwoju i zrównoważonej gospodarki.

Konkurs jest otwarty dla architektów, projektantów i studentów z całego świata. Zwycięskie projekty zostaną wybrane przez jury składające się z międzynarodowych ekspertów z dziedziny architektury, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Projekty będą oceniane pod kątem zgodności z tematem konkursu oraz oryginalności, funkcjonalności, estetyki i innowacyjności. Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe oraz możliwość promocji swoich projektów w międzynarodowych mediach branżowych.

Celem konkursu jest zachęcenie projektantów do tworzenia innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań w dziedzinie architektury, a także promowanie idei zrównoważonego rozwoju i zrównoważonej gospodarki. Konkurs jest częścią szerszej inicjatywy IBDC, której celem jest zrzeszanie przedsiębiorców i liderów biznesu z różnych dziedzin, którzy chcą działać na rzecz zrównoważonego rozwoju i zrównoważonej gospodarki.
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.