Konkurs Baumit Fasada Roku 2020

Konkurs Baumit Fasada Roku 2020

Plakat wydarzenia, zdj. baumit.pl

Firma Baumit zaprasza architektów, inwestorów oraz wykonawców i właścicieli obiektów architektonicznych do udziału w 13. edycji konkursu Baumit Fasada Roku. Do konkursu zgłosić można te projekty, do których realizacji zostały użyte materiały organizatora.

Konkurs Baumit Fasada Roku już od  13 lat, każdego roku wyłania i docenia najlepsze realizacje budowlane, na których elewacji zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych z wykończeniem. Do udziału w Konkursie zapraszamy Architektów, Inwestorów i Wykonawców zarówno dużych obiektów budowlanych, jak i Właścicieli domków jednorodzinnych” – możemy przeczytać na stronie organizatora. Do pobrania jest również album, w którym zaprezentowano zdjęcia realizacji z poprzednich edycji konkursu i przybliżono zasady tegorocznej.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty przez jury złożone z architektów, osób uznanych w branży budowlanej oraz dziennikarzy. Komisja przyzna nagrody o wartości 10000 zł w następujących kategoriach: Budynek jednorodzinny nowy, Budynek wielorodzinny nowy, Budynek po termomodernizacji, Budynek niemieszkalny nowy oraz Budynek zabytkowy po renowacji.

„Poza nagrodami pieniężnymi Laureaci XIV edycji Konkursu Baumit Fasada Roku otrzymają niezwykłe wyróżnienie, jakim jest możliwość wzięcia udziału w międzynarodowym wydarzeniu  - Baumit Life Challenge. Podczas tej wyjątkowej Akcji gremium wybitych europejskich architektów oceni i nagrodzinajlepsze obiekty z całego Starego Kontynentu. Finał V edycji międzynarodowego konkursu Baumit Life Challenge odbędzie w 2022 roku” – piszą organizatorzy.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.