Konkurs na projekt rewitalizacji Starej Octowni w Lesznie

Konkurs na projekt rewitalizacji Starej Octowni w Lesznie

Leszno, zdj. leszno.pl

SARP Poznań oraz Muzeum Okręgowe w Lesznie ogłaszają konkurs na projekt rewitalizacji budynku Starej Octowni, który ma pełnić funkcję siedziby Muzeum. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany, zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają również nagrody pieniężne.

Muzeum Okręgowe w Lesznie wraz z Organizatorem, Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Poznań, zaprasza do udziału w Konkursie SARP nr 1029 na opracowanie koncepcji architektoniczno–urbanistycznej rewitalizacji budynku Starej Octowni wraz z rozbudową na potrzeby Muzeum Okręgowego w Lesznie. (…) Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem architektonicznym, przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym koncepcji architektonicznej nowej siedziby Muzeum Okręgowego w Lesznie i wybór architekta/zespołu autorskiego, któremu zostaną powierzone dalsze prace projektowe” – czytamy w ogłoszeniu o konkursie. 

Ogłoszenie skierowane jest do profesjonalistów posiadających wyszczególnione w regulaminie uprawnienia. Składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie będzie możliwe do 24 października 2022 r. Termin składania prac mija 10 lutego 2023 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.