Kreatywne Miasta. Konkurs

Kreatywne Miasta. Konkurs

Materiały organizatora

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Zaporoski Narodowy Uniwersytet Techniczny zapraszają swoich studentów do wzięcia udziału w konkursie na kolaż! Konkurs ten ma na celu zachęcenie studentów do eksperymentowania z różnymi technikami artystycznymi i stworzenia unikalnych dzieł sztuki.

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć kolaż w dowolnej formie, wykorzystując różne materiały i techniki, takie jak malowanie, rysowanie, drukowanie, wycinanie i klejenie. Hasło przewodnie konkursu to Kreatywne miasta.

Nadesłane prace będą oceniane przez jury składające się z wykładowców i znawców sztuki graficznej. Kryteria oceny będą obejmować oryginalność i kreatywność, umiejętność wykorzystania różnych technik i materiałów, a także jakość wykonania pracy.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.