LIT Lighting Design Awards 2022

LIT Lighting Design Awards 2022

Materiały organizatora

Ruszyła rejestracja do międzynarodowego konkursu LIT Lighting Design Awards 2022. Jego przedmiotem są projekty oświetlenia wnętrz.

Nagrody w konkursie zostaną przyznane w dwóch kategoriach: Lighting Product Design i Lighting Design. Jury doceni najlepsze projekty, które powstały w ciągu ostatnich pięciu lat. W Konkursie mogą wziąć udział zarówno studenci i młodzi architekci, jak i profesjonaliści. Ze względu na to, że ma on charakter honorowy, nie przewiduje zatem nagród pieniężnych, jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką publicznością.

Nagroda LIT Lighting Design Awards została utworzona, aby docenić wysiłki utalentowanych międzynarodowych projektantów produktów oświetleniowych i realizatorów oświetlenia. Wierzymy, że oświetlenie jest zarówno sztuką, jak i nauką, a taże jednym z najważniejszych elementów projektowania. Nagrody LIT mają na celu uczczenie kreatywności i innowacji w dziedzinie projektów oświetleniowych.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrodę w postaci trofeum LIT Design Awards. Ich projektu zostaną opublikowane w wydawnictwie Annual LIT Awards. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 22 października 2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.