Miasto z klimatem. Konkurs architektoniczny

Miasto z klimatem. Konkurs architektoniczny

Materiały organizatora

Architektura odpowiada na potrzeby wciąż zmieniającego się świata. Rosnąca świadomość ekologiczna skłania inwestorów do poszukiwania rozwiązań przyjaznych środowisku, dla szczęśliwego i bezpiecznego życia kolejnych pokoleń.  Konkurs Miasto z klimatem poszukuje najlepszych projektów ekologicznych miast.

Polskie Domy Drewniane S.A. pod patronatem honorowym Ministra Klimatu i Środowiska ogłaszają konkurs dla pracowni architektonicznych. Zadaniem będzie zaplanowanie najlepszego, proekologicznego rozwiązania architektoniczno-urbanistycznego modelowej tkanki miejskiej w postaci osiedla mieszkaniowego systemowej zabudowy wielorodzinnej wraz z infrastrukturą techniczną i społeczną, tzw. Miasto z Klimatem. Naszym Miastem z Klimatem stanie się Środa Śląska - miasto leżące w południowo-zachodniej Polsce, niedaleko Wrocławia” – czytamy na stronie organizatora.

W konkursie przewidziane są dwa etapy i ma on charakter realizacyjny. Zgłoszenia można wysyłać do 9 czerwca 2021. Więcej informacji na stronie konkursu lub pod adresem mailowym konkurs@miasteczkowinnagora.pl.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.