Caramel Shore Traveller Rooms. Konkurs

Caramel Shore Traveller Rooms. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma Bee Breeders zaprasza do udziału w konkursie Caramel Shore Traveller Rooms, którego przedmiotem jest projekt niewielkich domków turystycznych w Łotwie.

Agroturystyka przeżywa obecnie renesans. Podróżnicy szukają ucieczki od coraz bardziej zaludnionych miast, odpoczynku od zgiełku i pośpiechu oraz bezpieczeństwa w dobie pandemii, które – w przeciwieństwie do dużych miejscowości turystycznych – zapewniają niewielkie wsie i osady. Dla wielu podróżujących istotny jest też kontakt z naturą oraz poznawanie lokalnych społeczności i wspieranie ich inicjatyw.

W ostatnich latach na popularności wśród podróżników zyskała Łotwa. Turystów przyciąga do niej bujna natura i spokojnie toczące się życie. Przedmiotem konkursu Caramel Shore Traveller Rooms jest projekt niewielkich domków letniskowych, które staną w łotewskim mieście Skrunda, na złocistym, piaszczystym brzegu rzeki Venta.

Organizatorzy konkursu nie gwarantują tego, że zwycięski projekt zostanie zrealizowany, zaznaczają jednak, że będzie taka możliwość. Jury będzie zwracać uwagę na kreatywność projektantów, a także na to, czy w swoim projekcie wzięli pod uwagę dobro środowiska.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Materiały organizatora

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.