MicroHome 2021

MicroHome 2021

Plakat wydarzenia

Platforma Bee Breeders zaprasza architektów do udziału w konkursie Micro Home 2021. W ramach konkursu uczestnicy sporządzą  projekty budynków, których łączna powierzchnia nie przekracza 25 metrów kwadratowych.

Zachęcamy uczestników do przemyślenia organizacji przestrzennej i zastosowania unikalnej estetyki, nowych technologii i innowacyjnych materiałów, które uczynią mikro dom całkowicie nową formą architektury” – piszą organizatorzy, podkreślając, jak ważna przy ocenie projektu będzie dla nich oryginalność i odwaga twórcza. Oprócz innowacji, jurorzy docenią również wdrażanie rozwiązań architektonicznych, które odpowiadają na aktualne problemy ekonomiczne i społeczne młodych ludzi.

Organizatorzy pozostawiają uczestnikom dużo swobody – w konkursie mogą brać zarówno architekci, jak i pasjonaci projektowania. Poza tym, nie wyznaczono miejsca i kontekstu, w którym stanąć ma projekt. Uczestnicy mogą więc umieścić go w dowolnym miejscu na świecie – zarówno w kontekście natury, jak i w mieście.

Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.