Modular Home 2021

Modular Home 2021

Plakat wydarzenia

Ogłoszono otwarcie zgłoszeń do konkursu Modular Home 2021. Za organizację odpowiada platforma Bee Breeders. Konkurs jest częścią większego wyzwania projektowego o nazwie Modular Architecture, którego zadaniem jest zebranie najlepszych projektów związanych z budownictwem modułowym.

Co będzie zadaniem uczestników konkursu Modular Home? Wydaje się to niezwykle proste: zaprojektować dom modułowy. Organizatorzy dają projektantom wolną rękę zarówno w kwestii formy domu, jak i lokalizacji, w której docelowo miałby stanąć. Jury liczy na odważne i nowatorskie projekty, przełamujące status quo i otwierające nowe możliwości.

Konkurs jest prowadzony w języku angielskim. Mogą w nim brać udział zarówno pojedyncze osoby, jak i zespoły złożone maksymalnie z czterech osób. Konkurs ma charakter koncepcyjny. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne: I miejsce - 3.000 $, II miejsce - 1.500 $, III miejsce - 500 $. Przyznane zostaną także trzy nagrody specjalne: The Client's Award- 1.000 $, Student Award - 500 $ i BB Green Award -  500 $.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.