RAW DEX 2023 Open Call

RAW DEX 2023 Open Call

Materiały organizatora

Rusza nabór do projektu RAW DEX 2023. Organizatorem wydarzenia jest platforma INDA powiązana z Wydziałem Architektury Uniwersytetu Chulalongkorn w Bangkoku. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie profesjonalni projektanci.

DEX to skrót od Design Experimentation. DEX to coroczne wydarzenie organizowane przez INDA jako platforma do eksperymentów artystycznych, a także wspierająca badania, które mają wspierać konstruktywność i oryginalność wśród projektujących.

Organizatorzy poszukują wyjątkowych kreatywnych profesjonalistów, myślicieli, twórców i edukatorów z tytułem licencjata i minimum 6 latami doświadczenia zawodowego lub tytułem magistra. Wybrani instruktorzy będą prowadzić 10-dniowe warsztaty z grupami młodych, utalentowanych osób, które chcą zacząć karierę w branży kreatywnej.

Zgloszenia należy składać do 18.11.2022 Warsztaty odbędą się w INDA Lab, Chulalongkorn University w Bangkoku w Tajlandii od 05 do 14 stycznia 2023. 
Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.