NatureGarten. Konkurs

NatureGarten. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma konkursowa UNI zaprasza architektów i miłośników projektowania do udziału w konkursie NatureGarten, którego przedmiotem jest projekt naturalnego przedszkola, które wspiera rozwój dzieci dzięki kontaktowi z naturą.

Jakie czynniki architektoniczne wpływają na proces nauczania w wieku przedszkolnym? Jak tworzyć projekty, na które mają pozytywny wpływ na rozwój? Konkurs architektoniczny NatureGarten zbierze projekty przedszkola zorientowanego na zapewnienie zdrowego środowiska do nauki i zabawy. Projekt powinien skupiać się na zapewnieniu dzieciom możliwości holistycznego rozwoju dzięki dobrze zaprojektowanej przestrzeni i dostępowi do naturalnego światła i wentylacji.

„W jaki sposób koncepcje zdrowego stylu życia są wdrażane w środowisku edukacji? W jaki sposób projektowanie przestrzeni może zachęcić do obcowania z naturą? Jak dopasować projekt  do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnych? Jak zintegrować naturalne oświetlenie z innymi elementami projektu?” – pytają organizatorzy konkursu.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 23 maja 2022. Konkurs prowadzony jest w języku angielskim. Pula nagród w konkursie wynosi 24 tys. USD. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.