Nona. Architektura teoretyczna

Nona. Architektura teoretyczna

Materiały organizatora

Niebawem upłynie termin zgłoszeń do konkursu Nona, którego przedmiotem są innowacyjnie projekty architektoniczne, które nie zostały zrealizowane.

Non Architecture ogłasza tę nagrodę, aby uhonorować niezrealizowane lub niemożliwe do wzniesienia budynki. Nagrody zostaną przyznane w 3 kategoriach – Architektura i Wnętrze, Miasto i Krajobraz oraz Aspatial & Virtual. Przy ocenie prac pod uwagę bardziej niż funkcjonalność budynków pod uwagę będzie brana odwaga w projektowaniu i innowacyjność. „Doceniając wybitne osiągnięcia w architekturze, zamierzamy zwrócić uwagę na innowacyjne wizje, które są inspiracją dla praktyków” – podkreślają organizatorzy.

Rywalizacja jest otwarta studentów, autorów projektów koncepcyjnych, prac konkursowych, a także wszelkiego rodzaju inicjatyw badawczych i spekulacyjnych. Projekty mogą mieć cel eksploracyjny lub krytyczny, o ile nie zostały zaprojektowane po to, aby je zbudować. Mają one mieć charakter teoretyczny.

Zgłoszenia do konkursu i prace można nadsyłać do 31 stycznia 2023 roku. Wyniki zostaną ogłoszone w marcu 2023. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.