Nowoczesna agroturystyka od URB

Nowoczesna agroturystyka od URB

zdj. URB

URB przedstawia projekt największego na świecie miejsca agroturystycznego w Dubaju. Projekt ma zapewnić lokalnym mieszkańcom bezpieczeństwo żywnościowe i wspierać zrównoważony rozwój lokalnych społeczności.

Agri Hub to projekt, który został stworzony z myślą o rewitalizacji i przywróceniu wysokiej jakości terenów ruralnych. Wizja ma na celu utworzenie 10 000 nowych miejsc pracy w różnych sektorach, w tym w nowym rolniczym instytucie badawczym i publicznej farmie.

zdj. URB

Planuje się, że Agri Hub stanie się dzielnicą o zerowej emisji dwutlenku węgla netto, opartą na recyklingu wody, rolnictwie biosolnym, zielonych systemach tranzytowych i zrównoważonego zarządzaniu odpadami.

zdj. URB

Typologia ośrodka zapewnia odwiedzającym wyjątkowe doznania agroturystyczne, dając możliwość korzystania z dobrodziejstw technologie, wzbudzając jednocześnie poczucie przebywania na łonie natury. „Społeczności wiejskie mają najlepszą pozycję, aby stać się światowym punktem odniesienia dla agroturystyki. Agri Hub to bardzo atrakcyjne i bogate w atrakcje środowisko, które zmieni Dubaj w najlepszą wiejską atrakcję turystyczną na świecie. Zapewni miejscowym rolnikom przestrzeń do sprzedaży produktów bezpośrednio z ich gospodarstw, a jednocześnie zaoferuje odwiedzającym nowej jakości przyjazne środowisku zakupy i rozrywkę” – mówi Baharash Bagherian, dyrektor generalny URB.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.