Of Yore. Konkurs

Of Yore. Konkurs

Materiały organizatora

Otwarto zgłoszenia do konkursu Of Yore, którego przedmiotem jest projekt miasta świątyń w Kambodży. Wizje nadesłane do konkursu powinny być wygenerowane w 3D.

Za pomocą systemu mapowania przez lata zespół archeologów odtworzył skomplikowany i ogromny system nawadniający. Odkryto wiele elementów bardzo dobrze funkcjonującego miasta. Jednak podobnie jak w dzisiejszych miastach, ich postępujący rozrost mógł prowadzić do zguby. Archeolodzy uważają, że miasto Angkor mogło z czasem przerosnąć sam siebie. Czy jako architekci i projektanci możemy w jakikolwiek sposób przywrócić mu świetność?” – pytają organizatorzy konkursu.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 7 lutego 2022. Zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6 tys. USD. Przewidziano również sześć wyróżnień, cztery nagrody przyznawane przez publiczność oraz dwanaście nagród honorowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.