Ornate. Bajkowy konkurs

Ornate. Bajkowy konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie Ornate, którego przedmiotem jest grafika przedstawiająca projekt nowoczesnego zamku inspirowanego baśniowymi i barokowymi budowlami.

Piękna i Bestia, opowieść tak stara jak świat, zahipnotyzowała czytelników wspaniałymi sceneriami i intrygującymi postaciami. Zamek w tej baśni odgrywa niezwykle ważną rolę, wpływając na losy głównych bohaterów. Budynek ukazany w rysunkowej wersji opowieści stworzonej przez studio Walta Disney'a został zainspirowany Chateau de Chambord we Francji. Podobnie jak w animacji, zamek otaczają malownicze krajobrazy, doskonale oddające to, jak projektowano przestrzeń w epoce baroku.

Wyzwaniem, które stoi przed uczestnikami konkursu, jest zaprojektowanie współczesnego zamku, który czerpie inspirację z bajkowego obiektu. Grafika może być w całości narysowana ręcznie lub stworzona cyfrowo. Można również łączyć ze sobą te dwie techniki. Wykorzystywanie zdjęć jest surowo zabronione. Obraz w formacie .jpeg powinien mieć rozmiar [2800px x 3200px], może on być w orientacji pionowej lub poziomej.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać uprawnień ani licencji. Udział w konkursie jest płatny. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.