The HOME Competition 2020

The HOME Competition 2020

Plakat wydarzenia

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu architektonicznego The HOME Competition. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego, który spełni wymagania współczesnej rodziny. Wielkość i lokalizacja inwestycji jest dowolna – organizatorzy pozostawiają uczestnikom swobodę, by ci mogli udowodnić, że są wyposażeni w kreatywność i umiejętność zrozumienia potrzeb inwestora, tak ważne w pracy architekta.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą wyłącznie w języku angielskim. Przy zgłoszeniu obowiązuje opłata rejestracyjna, która wynosi od 45 do 96 dolarów, w zależności od terminu złożenia projektu. Rejestracja zakończy się 25 października 2020, dzień później upłynie termin składania prac. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w grudniu 2020. Na docenionych przez jury uczestników czekają atrakcyjne nagrody pieniężne: zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 5 000 dolarów, zaś wyróżnieni w trzech dodatkowych kategoriach – 1000.

Jak myślisz, jaka przyszłość czeka domy? – pytają organizatorzy konkursu, zachęcając jednocześnie do spojrzenia na dom z perspektywy kilku ostatnich, spędzonych w izolacji, miesięcy. Wierzą, że trudne doświadczenie kwarantanny pomogło nam odkryć potrzeby, o których dotąd nie wiedzieliśmy, a zadaniem architektów jest projektowanie domów w taki sposób, by ich zaspokojenie było możliwie najłatwiejsze.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.