PERFECT HOUSE

PERFECT HOUSE

RE:PERFECT HOUSE, zdj. Reform Architekt

Położony w doskonałym miejscu, na idealnie ukształtowanej działce, w każdym calu spełniający potrzeby mieszkańców i zapewniający sto procent bezpieczeństwa - taki jest dom perfekcyjny. Czarny koń ambitnej architektury mieszkalnej w Polsce, Marcin Tomaszewski z pracowni Reform Architekt, przedstawia projekt RE:PERFECT HOUSE. Budynek powstał w tym roku w jednej z dzielnic Łodzi. 

Działka ma perfekcyjny kształt, wymiary, powierzchnię, perfekcyjne położenie względem stron świata i w mieście, perfekcyjne otoczenie wkoło siebie — ogólnie zostało odnalezione perfekcyjne miejsce na stworzenie perfekcyjnego domu" — mówi odpowiedzialny za projekt Marcin Tomaszewski. Aby wykorzystać nieskończone możliwości, które dała idealna działka, architekt dokładnie rozplanował elementy budynku tak, aby pasowały do wyraźnie określonych potrzeb jego przyszłych właścicieli - czteroosobowej rodziny z dziećmi. 

RE:PERFECT HOUSE, zdj. Reform Architekt

 

"Układ funkcjonalny tego domu został zaplanowany w sposób zazębiający się — jak zębatki w silniku, które muszą do siebie idealnie pasować. Ze względu na swoją wielkość oddziaływają na siebie w różnym tempie. Pomieszczenia w RE: PERFECT HOUSE również zaprojektowano w ten sposób — małe i duże, niższe i wyższe. Wszystkie są połączone i tworzą względem siebie harmonię" - opowiada Tomaszewski. 

RE:PERFECT HOUSE, zdj. Reform Architekt

 

Dom został utrzymany w nowoczesnym, niezwykle eleganckim stylu. Na elewacji nowoczesnej bryły króluje biały tynk, kontrastująca z nią płyta allucobond w kolorze czarnym oraz płyty ceramiczne nero marqina, które w dyskretny sposób ozdabiają budynek i przyciągają wzrok do określonych obszarów.

RE:PERFECT HOUSE, zdj. Reform Architekt

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.