Park Tarkhanovo. Konkurs

Park Tarkhanovo. Konkurs

Plakat wydarzenia

Ogłoszono międzynarodowy konkurs na najlepszy projekt parku publicznego w Tarkhanovo w Yoshkar-Ola w Rosji. Studio lub architekt, którego projekt zostanie wybrany przez jury konkursu, otrzyma nagrodę pieniężną o wysokości pół miliona rubli. W rywalizacji mogą wziąć udział wyłącznie profesjonaliści.

Przedmiotem konkursu jest koncepcja rozbudowy parku Tarkhanovo w Yoshkar-Ola. Projekt powinien uwzględniać uwarunkowania krajobrazowe, urbanistyczne, planistyczne, kubaturowe i architektoniczne terenu, na którym przewidywana jest realizacja obiektu oraz spełniać wymagania konkursowe” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Pierwsze miejsce zostanie nagrodzone 500,000 rubli, zaś drugie i trzecie kwotami 300,000 i 110,000 rubli. Przyznane zostaną również trzy wyróżnienia honorowe, które jury nagrodzi 30,000 rubli.

Rejestracja do konkursu potrwa do 22 lutego 2021 roku. Tego samego dnia upłynie również termin nadsyłania prac konkursowych. Jury ogłosi wyniki konkursu 1 marca.

Więcej informacji, szczegółowe wytyczne oraz zgłoszenia do konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.