Prezes RIBA czasowo rezygnuje ze stanowiska

Prezes RIBA czasowo rezygnuje ze stanowiska

Alan Jones, zdj. Joe Laverty/www.joelaverty-photography.com/

Prezes Royal Institute of British Architects, Alan Jones, tymczasowo zrezygnował ze swojej posady, za powód podając pobudki osobiste.

Jones, który został prezydentem RIBA we wrześniu ubiegłego roku, nie powróci na swoje stanowisko przez co najmniej cztery tygodnie. Podczas nieobecności zastąpi go Kerr Roberstson, sekretarz Instytutu.

W e-mailu do personelu opublikowanym przez brytyjski magazyn „Architects Journal” Jones powiedział, że w jego życiu osobistym pojawiły się sprawy, z którymi musi się uporać. „Jestem wdzięczny za silne wsparcie mojej żony i rodziny” – napisał Jones, prosząc współpracowników i znajomych o uszanowanie prywatności jego i jego rodziny.

Jones, zanim został wybrany prezesem RIBA, pełnił funkcję wiceprezesa ds. edukacji. Pracuje również jako wykładowca na Queen’s University w Belfaście oraz redaktor merytoryczny przy wydawnictwach na temat architektury.

 

źródło: dezeen.com

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.