Radical Innvation. Konkurs

Radical Innvation. Konkurs

Materiały organizatora

Organizatorzy konkursu Radical Innovation zapraszają do udziału w tegorocznej edycji konkursu. Najlepsze z nadesłanych projektów zostaną nagrodzone wysokimi kwotami.

Radical Innovation to inicjatywa, która rzuca kreatywnym myślicielom i wizjonerom wyzwanie odnalezienia fascynujących innowacji w architekturze hotelarskiej. [..] W rezultacie powstała kreatywna społeczność skupiona wokół pasji do innowacji i dobrego designu, która pomaga nawiązywać kontakty binesowe osobom wyposażonym w niezbędne zasoby, aby urzeczywistnić odważne architektoniczne koncepcje. W konkursie przyznano już prawie 200 000 dolarów pionierom hotelarstwa i designu. Radical Innovation służy jako platforma, która łączy i inspiruje” – piszą organizatorzy konkursu.

Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  • Radical Concept
  • Radical Real 
  • Radical Product Concept
  • Radical Product Prototype

 

Zgłoszenia można składać do 1 czerwca 2023. W konkursie obowiązują opłaty rejestracyjne. Mogą w nim wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i studenci oraz absolwenci kierunków związanych z architekturą i projektowaniem.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.