ReDrive In. Konkurs

ReDrive In. Konkurs

Plakat wydarzenia

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na projekt kina samochodowego – dawnego trendu, który dziś powraca w wielkim stylu dzięki realiom pandemii.

Kina samochodowe to – obok coca-coli i hamburgerów – jeden z symboli USA funkcjonujących w kulturze Europejskiej. Może się wydawać, że jest to przebrzmiały trend, czasy swojej świetności mający dawno za sobą, ale nic bardziej mylnego. Kina typu „drive-in” pozwalają kinomanom na obcowanie z filmami nawet w dobie pandemii, dzięki czemu przeżywają obecnie renesans w wielu krajach świata.

Konkurs na projekt kina samochodowego ma charakter koncepcyjny i może w nim wziąć każdy, bez względu na kwalifikacje i uprawnienia. Wskazaną przez organizatorów hipotetyczną lokalizacją, w której miałoby stanąć kino, jest Rijad, stolica Arabii Saudyjskiej. Uczestnicy muszą wziąć pod uwagę panujący w tym regionie klimat, a także kulturę i nawyki tamtejszych mieszkańców.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Ich pula wynosi 24 tys. USD. Zgłoszenia do konkursu można składać do dn. 9 kwietnia 2021. Więcej informacji na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.