Shifting music. Konkurs

Shifting music. Konkurs

Mat. organizatora

Muzyka uliczna towarzyszy nam od wieków. Część uroku wielkich miast leży właśnie w muzykach, prezentujących swoje zdolności w zabytkowych dzielnicach i metrach. Konkurs Shifting Music ma na celu wybranie najlepszego projektu platformy dla muzyków ulicznych.

Na ulicach, na otwartych przestrzeniach publicznych i na placach całego świata występują śpiewacy i muzycy. Często dostępna dla nich przestrzeń i udogodnienia są ograniczone w porównaniu do muzyków występujących na scenach Utrudnia im to uwolnienie swojego potencjału i wywarcie wpływu na publiczność. W jaki sposób my, jako projektanci, możemy pomóc muzykom znaleźć miejsce na ekspresję oraz przestrzeń, która będzie pełnić rolę sceny i pomoże im przenosić swoje instrumenty i inny zestaw muzyczny?” – pytają organizatorzy.

W konkursie może wziąć każdy, niezależnie od uprawnień. Udział w konkursie jest płatny. Zgłoszenia można nadsyłać do 26 września 2022. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.