Szkice Architektoniczne. Konkurs

Szkice Architektoniczne. Konkurs

Materiały organizatora

Rusza konkurs Szkice Architektoniczne, organizowany przez firmę Budma. Do udziału w rywalizacji zaproszeni są studenci i absolwenci kierunków architektonicznych, którzy chcą zaistnieć w świecie architektury i zaprezentować nabyte podczas studiów zdolności.

Przedmiotem konkursu Szkice Architektoniczne są rysunki i projekty, które skupiają się wokół współczesnych problemów i ich architektonicznych rozwiązań. „Prace, wykonane techniką tradycyjną, powinny uwzględniać aktualne zagadnienia dbałości o środowisko naturalne, której przejawem może być kreowanie odpowiedzialnej i funkcjonalnej architektury obiektu bądź przestrzeni. 10 nominowanych prac, ocenionych przez eksperckie Jury, awansuje do ścisłego finału. W trakcie targów BUDMA ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu” – czytamy na stronie konkursu.

„ORGANIZATOR i PARTNER oczekują od uczestników  KONKURSU, spontanicznego, intuicyjnego zapisu ich własnych emocji, w formie artystycznej wypowiedzi, precyzyjnej, wystudiowanej, wykorzystującej cały zestaw właściwych rysunkowi środków wyrazu. Tegoroczne hasło niech będzie możliwie szeroko rozumianą inspiracją. Twórcze, nieoczywiste prace mają unaocznić, jak różnie można rozumieć te słowa. Ważne w  KONKURSIE jest pokazanie, jak bogaty jest język sztuki, jaka różnorodność tkwi w kreatywnym podejściu do tematu, jaką wartość niesie artystyczna brawura” – dodają organizatorzy.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 9 stycznia 2023. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.