The Chef

The Chef

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza do udziału w wyzwaniu The Chef’s Palette. Konkurs adresowany jest do studentów architektury, designu i wielbicieli sztuk kulinarnych, którzy chcą połączyć swoje pasje i zdolności w jednym projekcie. Celem konkursu jest stworzenie koncepcji kuchni przyszłości, która łączy funkcjonalność, estetykę i innowacyjne rozwiązania.

Projekty powinny uwzględniać wymagania współczesnych trendów kulinarnej sztuki, a także zrównoważonego rozwoju i ekologii. Jury będzie oceniać funkcjonalność przestrzeni kuchennej, mebli i sprzętu kuchennego oraz koncepcję wizualną projektu i jakość jego wykonania.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody pieniężne, a także możliwość zaprezentowania swojego projektu na stronie internetowej Uni.xyz oraz. Termin nadsyłania prac upływa 1 kwietnia 2023 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.