Tili Wine Italy Guest Homes. Konkurs

Tili Wine Italy Guest Homes. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma Buildner wraz z z butikową winiarnią Tili Vini Italy, która produkuje wysokiej jakości wina organiczne, zapraszają do udziału w konkursie Tili Wine Italy Guest Homes. Przedmiotem rywalizacji jest projekt domków dla zwiedzających winnice, które odzwierciedlą dążenie firmy do zrównoważonego rozwoju i dbania o środowisko.

Wyobraź sobie, że popijasz organiczne wino i podziwiasz słońce zachodzące nad górami zielonej doliny Umbrii. Oto doświadczenie, które Buildner i winiarnia Tili Vini chcą zaoferować innym w ramach konkursu Tili Wine Italy Guest Homes. Tili Vini Italy wprowadziła szereg rozwiązań, które powodują, że ich winiarni udaje się utrzymać ujemny ślad węglowy, należą do nich między innymi ręczne przycinanie i zbiór plonów, wykorzystanie fotowoltaicznych paneli słonecznych do produkcji energii elektrycznej oraz butelkowanie wina przy użyciu wyłącznie szkła z recyklingu i naturalnego korka” – piszą organizatorzy konkursu.

Winiarnia znajduje się na wzgórzach otaczających miasto Asyż we Włoszech, kraju z wielowiekową tradycją wytwarzania wina i oliwy. W ten malowniczy obraz wpisać mają się domy zaprojektowane w ramach konkursu. Projekt ma obejmować pięć budynków, w których będą mogli zamieszkać zwiedzający winnice. W każdym z nich powinna znaleźć się komfortowa przestrzeń sypialna, dzienna, a także strefa wellness. Projekty powinny być zgodne z ideałami winnicy, a także przyjętą przez nią estetyką.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Nie są wymagane kwalifikacje zawodowe. Propozycje projektowe mogą być opracowywane indywidualnie lub przez zespoły. Konkurs jest prowadzony w języku angielskim.

Materiały organizatora

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.