UPA 2022. Konkurs

UPA 2022. Konkurs

Materiały organizatora

Ogłoszono konkurs dla absolwentów kierunków projektowych takich jak Architektura, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo i Urbanistyka. Konkurs Uni Portfolio Awards wyłoni najlepsze portfolia młodych projektantów.

Uni Portfolio Awards (UPA) działa się w tym samym duchu, w którym inne nagrody, doceniające twórców z całego świata za ich holistyczne podejście do projektowania. Konkurs zaoferuje wyjątkowe miejsce w sieci dla uczestników, aby zwiększyć zasięg ich portfolio na cały świat, a także przedstawić je przed społecznością projektantów Uni. Stwarza to również możliwość uzyskania konstruktywnej informacji zwrotnej, dzięki której twórcy mogą uczyć się od siebie nawzajem trendów, ćwiczeń akademickich i technik prezentacji” – piszą organizatorzy konkursu.

Młodzi projektanci będą walczyć o tytuł Best Portfolio of the Year 2022. Konkurs, choć ma charakter honorowy, i nie są w nim przewidziane żadne nagrody rzeczowe ani pieniężne, pozwoli młodym projektantom, architektom i urbanistom zaprezentować się w środowisku i zdobyć nowe znajomości, które ułatwią im nawiązywanie kontaktów biznesowych w przyszłości.

Konkurs jest organizowany w języku angielskim. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.