UniATA

UniATA

Materiały organizatora konkursu

Platforma konkursowa UNI zaprasza autorów prac dyplomowych z dziedziny architektury, architektury krajobrazu i urbanistyki do udziału w przeglądzie najlepszych prac dyplomowych – konkursie UniATA.

UniATA to coroczne nagrody, których celem jest prezentacja nowej generacji najlepszych architektów, urbanistów i architektów krajobrazu. Konkursowi towarzyszy jedną z największych wystaw prac dyplomowych na świecie, dzięki czemu jest swoistym zapisem aktualnych trendów w architekturze i nurtów, w których odnajdują się studenci i wykładowcy akademiccy. Te idee są podstawą nowych możliwości, które wyprzedzają sztukę architektury. Nie dotykają bowiem jedynie akademii, w której są kultywowane, ale rezonują z całą wspólnotą architektów. Nagroda UNI’s International Architecture Thesis Award - UniATA 2022 to krok w kierunku skutecznej promocji wyjątkowych projektów na całym świecie” – opisują swój konkurs organizatorzy.

Do konkursu mogą zgłaszać się te osoby, których praca dyplomowa jest nie starsza niż trzy lata. Termin zgłaszania chęci uczestnictwa w programie upływa 21 maja 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.