Urbanscape. Konkurs

Urbanscape. Konkurs

zdj. Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza architektów oraz amatorów projektowania do udziału w konkursie na projekt mebla miejskiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

W drugiej edycji konkursu organizatorzy poszukują innowacyjnych projektów mebla miejskiego, które w pozytywny sposób wpłyną na przestrzeń miast i jej użytkowanie przez mieszkańcow. Konkurs skierowany jest do studentów architektury, architektów oraz innych zainteresowanych. Zadaniem uczestników jest stworzenie projektów formy, która udoskonali przestrzenie publiczne, kulturalne, biznesowe i wiele innych, aby stworzyć spójne i zrównoważone środowisko miejskie.

Wybrane projekty zostaną ocenione przez międzynarodowe jury, w skład którego wejdą znani architekci i projektanci. Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe oraz będą mieli możliwość zaprezentowania swoich projektów w mediach współpracujących z platformą konkursową. Konkurs ma na celu zainspirowanie i zachęcenie młodych architektów do tworzenia projektów, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców miast. Kalendarium oraz inne informacje znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.