VALENCIA 360. Konkurs

VALENCIA 360. Konkurs

Plakat wydarzenia

Ogłoszono konkurs na nową wizję hiszpańskiego miasta – Walencji. Projektanci biorący udział w konkursie będą musieli wykazać się kreatywnością i innowacyjnością, aby stworzyć wyjątkowy projekt miasta przyszłości.

Jak będzie wyglądać Walencja w 2050 roku? Jak technologia wpłynie na środowisko? W jaki sposób ludzie będą żyć w przestrzeni publicznej? Jak mobilność będzie ewoluować, w jaki sposób będzie kształtować ulice? We współpracy z Las Naves i dyrektorem Non Architecture poszukujemy kreatywnych projektantów lub zespołów posiadających duże możliwości w aspekcie wizualizacji architektonicznej, silnie zmotywowanych do wspólnego odkrywania nowych perspektyw dla przyszłości Walencji” – możemy przeczytać w opisie konkursu.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do dnia 28 lutego 2021. Konkurs prowadzony jest w języku angielskim i obowiązuje opłata za wpis. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne – najwyższa będzie wynosić 1 500 euro. Przyznana zostanie również nagroda specjalna w wysokości 1000 euro.

Więcej informacji, szczegółowy harmonogram i zgłoszenia znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.