WAR House

WAR House

WAR House, zdj. Beczak / Beczak / Architekci

WAR House to jeden z niedawnych projektów studia BECZAK / BECZAK / ARCHITEKCI. Nowoczesny, utrzymany w stylu eleganckiego i luksusowego minimalizmu budynek powstanie na dużej działce, położonej na Mazurach. Minimalistyczna bryła została zaprojektowana tak, by tworzyła spójną całość z bogatym otoczeniem naturalnym – gęstym lasem i płynącą nieopodal rzeką Bzurą.

Dom pracowni BECZAK / BECZAK / ARCHITEKCI to budynek niezwykle stylowy i luksusowy. Dzięki starannemu doborowi materiałów i dążeniu do minimalizmu, architektom udało się połączyć najmodniejsze tendencje we współczesnym projektowaniu z ponadczasową prostotą, a co najważniejsze – z zachwycającym krajobrazem, w którym znajdzie się dom.

WAR House, zdj. Beczak / Beczak / Architekci

 

Duży trzykondygnacyjny budynek jednorodzinny składa się z wielu prostopadłościennych brył. Moduły zostały przesunięte względem siebie, by stworzyć intrygującą i harmonijną kompozycję. Część fasady została pomalowana na głęboki odcień grafitu, pozostała zaś – na jasnoszaro. Część ścian, zwłaszcza wychodzących na rzekę, zastąpiono szkłem, by „wpuścić” do domu nieco przyrody i otworzyć go na światło słoneczne. W dużym domu znajduje się kilka tarasów, które pozwolą mieszkańcom cieszyć się mazurską naturą.

WAR House, zdj. Beczak / Beczak / Architekci

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.