Warsztaty studenckie Architektura Betonowa 2023

Warsztaty studenckie Architektura Betonowa 2023

Materiały organizatora

Politechnika Krakowska ogłosiła nabór na warsztaty studenckie, których tematem przewodnim będzie projektowanie architektury betonowej. Mogą w nich wziąć udział studenci architektury.

Beton, choć jest powoli wypierany przez nowocześniejsze, lżejsze i bardziej sprzyjające środowisku materiały budowlane, wciąż pozostaje ważnym elementem budownictwa. Aby projektować piękne, funkcjonalne i zrównoważone budynki betonowe, należy dobrze poznać ten materiał i oswoić się z jego charakterystyką. Taki cel mają warsztaty organizowane przez Politechnikę Krakowską.

„Program warsztatów obejmuje wykłady z zakresu architektury i technologii betonu. Podczas pięciu dni zajęć, uczestnicy będą mieli możliwość zaprojektować, następnie wykonać wraz z pomocą cieśli formy, które zostaną zabetonowane. Na koniec Warsztatów odbędzie się prezentacja prac. Wystawa prac odbędzie się podczas XI Dni Betonu 2023 w Wiśle. Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania uczestników w Krakowie i wyżywienia. Uczestnicy będą proszeni o przesłanie zgody Dziekana (prodziekana) macierzystego wydziału na wzięcie udziału w warsztatach oraz w formacie pdf. najpiękniejszego projektu, jaki wykonali na macierzystym Wydziale Architektury. Spośród zgłoszonych zostanie ogłoszona lista rankingowa” – piszą organizatorzy.

Organizatorzy przewidują miejsca dla 25 osób. Zgłoszenia można nadsyłać do maja 2023. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.