Young Design 2021

Young Design 2021

Plakat wydarzenia

Tajemnica dobrze zaprojektowanych i pięknych przestrzeni nie kryje się wyłącznie w doskonałej kubaturze. Ważnym elementem przestrzeni publicznych, a także wnętrz naszych własnych domów, jest wzornictwo. Projekty twórców, którzy z odwagą i nowatorstwem ubierają zwykłe rzeczy w niezwykłe kształty i barwy, potrafią nie do poznania odmienić otoczenie, nadając mu wyjątkowego charakteru. Program Young Design 2021 jest skierowany do młodych projektantów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i zaistnieć w świecie designu.

Young Design to pierwszy w Polsce program stypendialny przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni kształcących w kierunku wzornictwa (pierwsza edycja odbyła się w 2008 roku). Konkurs ma na celu wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia - takich, którzy rozumieją rynek i będą umieli w przyszłości pracować z przemysłem.

Laureat konkursu otrzyma stypendium im. Wandy Telakowskiej w wysokości
20 000 zł ufundowane przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, prof. dr hab. Piotra Glińskiego, Patrona honorowego konkursu.

Finalistów konkursu i ich projekty oceniać będzie w czasie finałowych prezentacji jury - Kapituła Stypendialna złożona z reprezentantów polskiego rynku producentów, polskich i zagranicznych dystrybutorów, przedstawicieli mecenasa/sponsora konkursu oraz organizatora konkursu. Główną nagrodę otrzyma projektant, który poza dobrymi projektami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z przyszłymi pracodawcami.

Wszyscy finaliści będą mieli możliwość skorzystania ze szkolenia z autoprezentacji i wystąpień publicznych, poprzedzającego występ przed jury, które zrealizuje Partner konkursu Lauren Peso” – możemy przeczytać w opisie konkursu.

Regulamin i zgłoszenia znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.