Zaprojektuj Experyment. Konkurs

Zaprojektuj Experyment. Konkurs

zdj. experyment.gdynia.pl

Centrum Nauki Experyment w Gdyni ogłosiło konkurs na koncepcję architektoniczno-wizualną nowej wystawy stałej. Celem konkursu jest uzyskanie spójnej koncepcji architektoniczno-wizualnej nowej wystawy stałej, którą planuje instyrucja. Założenia nowej wystawy, które pomogą uczestnikom konkursu w spełnieniu wymagań jury, w tym wymagania architektoniczne i techniczne, określono w Regulaminie Konkursu.

Zaprojektuj nową wystawę Experymentu! Centrum Nauki Experyment od lat oferuje społeczności Trójmiasta i turystom wyjątkowe doświadczenia związane z poszerzaniem wiedzy. "

Centrum Nauki Experyment w Gdyni jest wizytówką nowoczesnego miasta i rozwija się razem z nim. Realizuje swoją misję i program w oparciu o pierwotne założenia, a także ewolucję zadań i metod pracy oraz nowe potrzeby różnych grup społecznych. Redefiniuje główny motyw działania DLACZEGO?, sposoby działania JAK? i ofertę CO?, by jak najlepiej spełniać cel, który stanął u jego powstania. Tworzymy przyjazne środowisko do zdobywania wiedzy i rozwoju – jednostki i społeczeństwa. Chcemy inspirować do wspólnego tworzenia dobrej przyszłości, w oparciu o naukę, z poszanowaniem środowiska" - możemy przeczytać na stronie Centrum Nauki Experyment.

Ostateczny termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie mija 26 maja 2023 r. Poinformowanie uczestników o zakwalifikowaniu do dalszego udziału w konkursie nastąpi 29 maja 2023 r. ostateczny termin składania pracy konkursowej - 29 czerwa, natomiast 10 lipca 2023 r. nastąpi ogłoszenie wyników konkursu. Nadesłane prace, które będą spełniały wymogi konkursu, zostaną ocenione przez powołany przez CNE Sąd Konkursowy.. Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie BIP UM Gdynia. Postępowanie prowadzone jest na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.