eVolo Skyscraper 2021

eVolo Skyscraper 2021

Epidemic Babel, zwycięzca konkursu eVolo Skyscraper 2020, zdj. eVolo Magazine

Organizatorzy konkursu eVolo Skyscraper zapraszają do nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji! Udział w konkursie mogą wziąć architekci, inżynierowie, artyści, graficy i projektanci.

Konkurs eVolo Skyscraper organizowany jest co roku od 14 lat. W każdej edycji jury złożonemu ze specjalistów z dziedzin architektury, projektowania i sztuki, udaje się wyłonić kilka wyjątkowych wizji wieżowców. Wytycznych konkursu nie jest wiele, organizatorzy postanowili zostawić uczestnikom wolną rękę i pozwolić im na swobodne podążanie za swoją wyobraźnią. Istotne jest jednak, by zaprojektowany budynek był wieżowcem, a jego budowa i utrzymanie przebiegała zgodnie z ideami zrównoważonego budownictwa. Mile widziane będą prace stworzone z myślą o środowisku.

Termin składania projektów mija dopiero w lutym 2021, ale warto pomyśleć o zgłoszeniach już teraz. Przy wczesnej rejestracji, która zakończy się 17 listopada 2020, koszt zgłoszenia będzie wynosił 95 USD. Dla spóźnialskich przewidziano również drugi termin zgłoszeń – do 26 stycznia 2021. Uczestnicy, którzy zdecydują się na zgłoszenie w późniejszych terminach, zapłacą 135 USD.

Więcej informacji na evolo.us.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.