Trwa kampania promocyjna na okna Internorm

Trwa kampania promocyjna na okna Internorm

Okna od Internorm, foto. Internorm

Pogłębiający się kryzys ekonomiczny spowodowany ograniczeniami nałożonymi na gospodarkę zachęcił firmę Internorm do wprowadzenia bardzo korzystnych promocji na okna pasywne, która potrwa do 24.04.2020 r. 

Nowa kampania promocyjna na okna Internorm

Zamiast ulegać panice, czas "domowej kwarantanny" warto wykorzystać na zaplanowanie np. przyszłych remontów, które i tak będziemy musieli wykonać. Wychodząc z założenia, że w niedługim czasie gospodarka podniesie się z chwilowej zapaści, okres zastoju staje się najlepszą okazją, żeby wyposażyć swój dom w najwyższej jakości okna pasywne od Internorm w okazyjnej cenie. Producent pomyślał o naszej zagrożonej kryzysem kieszeni oferując trzecią szybę gratis. Promocja ta obejmuje wszystkie okna Internorm, przesuwne szklane drzwi tarasowe oraz nowatorskie okno Internorm KF 520.   

Okna Internorm

Okna z opatentowanym przeszkleniem ECLAZ®

Do 24.04. 2020 r. w promocyjnej ofercie Internorm dostępne są okna wyposażone w szyby premium z powłoką ECLAZ®, które o 10% zwiększają ilość dziennego światła w każdym wnętrzu. Dzięki szybom ECLAZ®, w które wyposażone jest każde okno producenta, możemy zaoszczędzić mnóstwo energii. Dlatego termoizolacyjne okna trzyszybowe od Internorm są w stanie przepuścić więcej światła niebieskiego niż standardowe okna z dwiema szybami.  

Oszczędzasz 9% przy zakupie

Po odjęciu ceny trzeciej szyby okna trzyszybowe Internorm kosztują 9% mniej. Jednak to wysokie oszczędności na ogrzewaniu oraz klimatyzacji czynią z nich doskonałą, przyszłościową inwestycję. Dwuszybowe przeszklenie termoizolacyjne osiąga poziom przenikalności cieplnej pakietu szybowego na poziomie Ug = 1,1 W/m2K, natomiast przeszklenie trzyszybowe Internorm gwarantuje przenikalność cieplną przeszklenia Ug = 0,5 W/m2K, czyli dwa razy niższą. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkanie nie wychładza się, a rachunki za energię maleją, z każdym rokiem przyczyniając się do poprawy stanu naszych finansów. Mniejsze zużycie energii wpływa również na poprawę kondycji środowiska naturalnego.    

Okna Internorm

Okno Internorm KF 520 w promocyjnej cenie

Niedawno zaprezentowane okno Internorm KF 520 z ukrytym skrzydłem to pierwszy produkt austriackiego producenta z klasą antywłamaniowości RC3. Ta nowinka technologiczna była wcześniej stosowana w budynkach o charakterystyce militarnej. Internorm postanowił wprowadzić ją do masowej produkcji okien mieszkaniowych i opatrzyć niepowtarzalnym designem oraz wąską zlicowaną ramą korespondującą z najnowszymi trendami architektonicznymi. To pancerne, flagowe okno dostępne jest w promocji na trzecią szybę gratis. 

Czekamy na więcej tego typu ofert promocyjnych od zmagającej się z kryzysem branży budowlanej. 

Okna Internorm
Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.