Viktor Nilsen Open International Architecture Ideas Competition 2020

Viktor Nilsen Open International Architecture Ideas Competition 2020

Plakat wydarzenia, zdj. Viktor Nilsen Open International Architecture Ideas Competition 2020

Organizatorzy konkursu Viktor Nilsen Open International Architecture Ideas Competition 2020 we współpracy z Narodowym Stowarzyszeniem Architektów Ukrainy zapraszają do udziału w międzynarodowym konkursie architektonicznym, którego celem będzie wyłonienie propozycji rewitalizacji Placu Wyzwolenia i budynku DASU w Mariupolu na Ukrainie.

Do udziału w konkursie zaproszeni są architekci, architekci krajobrazu i urbaniści z całego świata, uprawnieni do wykonywania zawodu. Organizatorzy konkursu wyrażają nadzieję, że ich pomysły pomogą w rozwoju urbanistycznym ukraińskiego Mariupolu i uczynią z niego miasto piękne i funkcjonalne.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Zwycięski projekt otrzyma 150 tys. hrywien ukraińskich, natomiast drugie i trzecie miejsce zostaną nagrodzone odpowiednio 100 tys. hrywien i 50 tys. hrywien.

Termin przesyłania zgłoszeń mija 7 sierpnia 2020 roku. Wszystkie materiały powinny być przetłumaczone na język angielski. Więcej informacji i regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.