2021 Portfolio Competition

2021 Portfolio Competition

Zdjęcie: materiały organizatora, źródło: larsenliverpool.com

Larsen Liverpool zaprasza wszystkich studentów kierunków projektowych do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie na najlepsze portfolio. Uczestnicy będą musieli przesłać swoje portfolio w formie cyfrowej, które zademonstruje talent i zdolności artystyczne w wybranych przez nich dziedzinach twórczości.

Poszukujemy studentów o zróżnicowanym podejściu artystycznym i posiadających szereg niezbędnych umiejętności. Spodoba nam się jasny i spójny rytm estetyczny w całym portfolio, który dobrze zaprezentuje wybrane projekty. Nie ma żadnych restrykcyjnych czy specyficznych wymagań dotyczących układu formalnego, ponieważ nie chcemy, abyś tworzył nowe portfolio tylko dla potrzeb konkursu, wolimy, abyś wykorzystał to, co już masz […].  Poszukujemy wyjątkowych osobowości i indywidualistów, a więc nie chcemy, aby każde portfolio wyglądało tak samo - każda praca powinna być przedstawiona tak, jak to czuje artysta” – piszą organizatorzy.

Konkurs będzie oceniany przez wybranych spośród specjalistów różnych dziedzin jurorów, którzy na co dzień działają w sektorach kreatywnych. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrodę pieniężną, a ich portfolia zostaną zaprezentowane na stronie internetowej konkursu oraz w mediach społecznościowych Larsen Liverpool. Dzięki temu zwycięzca będzie miał okazję pokazać swoje wyjątkowe prace i nawiązać kontakty z potencjalnymi pracodawcami.

Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.