Już 6 lutego rusza V edycja 4 Design Days

Już 6 lutego rusza V edycja 4 Design Days

4 Design Days, źródło: www.4dd.pl/2020/pl

6 lutego w katowickim Spodku oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym rozpocznie się piąta edycja 4 Design Days, wydarzenia skupiającego się wokoło najnowszych trendów w światowej architekturze, nieruchomościach oraz designie. Impreza potrwa do 9 lutego 2020 r. 

Na cztery doby Katowice zmienią się w stolicę architektury Europy Centralnej. Tradycyjnie 6 i 7 lutego (czwartek i piątek) poświęcone będą zagadnieniom branżowym (tzw. dnia dla profesjonalistów), zaś 8 - 9 lutego (sobota i niedziela) to tzw. dni otwarte. 

Nowa edycja 4 Design Days zgromadzi ok. trzystu prelegentów z kraju i zagranicy: architektów, projektantów i inwestorów. Podczas imprezy odbędzie się przeszło sześćdziesiąt dyskusji, debat i wykładów, podczas których fachowcy porozmawiają o najnowszych trendach i możliwych kierunkach rozwoju designu i architektury. 

Poprzednia edycje 4 Design Days, źródło: www.4dd.pl/2020/pl

Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji i wydarzeń m.in. Design4you (targi niezależnego designu), Grand opening, gale i bankiety, ponad trzysta ekspozycji prezentujących designerskie produkty i usługi, V edycję konkursu Property Design Awards, który na wypromować najlepsze obiekty i przestrzenie architektoniczne oraz ich twórców. 

W tym roku 4 Design Days ma odwiedzić ponad 25 tysięcy pasjonatów i entuzjastów architektury, w tym 10 tysięcy specjalnych gości biznesowych, dla których przeznaczono aż 17,5 tys. m² powierzchni wystawienniczej.   

Poprzednia edycje 4 Design Days, źródło: www.4dd.pl/2020/pl

W bogatym programie targów nie mogło zabraknąć miejsca na dyskusje o ekologicznym designie i zrównoważonym rozwoju architektury (Jak tworzyć by nie niszczyć?). Ponadto na 4 Design Days pojawią się tzw. Star Architects oraz wyróżnieni w międzynarodowych konkursach polscy projektanci. Zaprezentowane zostaną najlepsze projekty poprzedniego roku oraz te dopiero nadchodzące. Odbędą się także dyskusje samorządowców z twórcami o tzw. projektowaniu odpowiedzialnym. Dodatkowo swój finał będą miały konkursy „Meble Plus - Produkt Roku" (najstarszy plebiscyt poświęcony branży meblarskiej), DESIGN-it-UP oraz Housemarket Silesia Awards 2020. 

Poprzednia edycje 4 Design Days, źródło: www.4dd.pl/2020/pl

Więcej informacji, w tym szczegółowy program imprezy znajdzie na jej oficjalnej stronie - www.4dd.pl/2020/pl/

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.