A4TC 2021

A4TC 2021

Materiały organizatora

Archiol Artuminate Annual Architecture Thesis Competition to międzynarodowy konkurs, który zbiera najbardziej kreatywne, odważne i burzące stereotypu projekty architektoniczne. Do udziału w rywalizacji zaproszeni są również młodzi, kształcący się architekci.

Teza architektoniczna to wstępny, lecz niezwykle istotny sprawdzian, który musi zdać każdy student architektury. Ma na to pierwsze lata studiów, które szczególne mocno kształtują podejście twórcze architekta” – piszą organizatorzy konkursu, podkreślając, jak istotne są lata, w których architekci uczą się podstaw swojej sztuki i docierają do własnego architektonicznego głosu. Konkurs Archiol Artuminate Annual Architecture Thesis Competition ma być ukłonem w stronę wiedzy gromadzonej przez studentów w latach akademickich, kiedy docierają do tego, w jaki sposób sformułować tezy swoich prac.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone te prace architektoniczne, które powstały w ostatniej dekadzie, czyli latach 2011 – 2021. Laureci konkursu otrzymają nagrody pieniężne, z których najwyższa wynosi 500 USD, a także certyfikaty i możliwość publikacji swoich prac na stronie internetowej konkursu.

Rejestracja do konkursu potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.