ADF Design Award. Wystaw swoje prace podczas Milano Salone

ADF Design Award. Wystaw swoje prace podczas Milano Salone

Materiały organizatora

Japońska organizacja promująca projektowanie NPO Aoyama Design Forum zaprasza do udziału w konkursie ADF Design Award. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne.

ADF (NPO Aoyama Design Forum) to organizacja non-profit założona w Japonii w 2009 roku. Naszym celem jest szkolenie i podnoszenie statusu projektantów na całym świecie. Firma ADF postanowiła ponownie zorganizować międzynarodowy konkurs wzorniczy pod nową nazwą ADF Design Award, aby uczynić nagrodę bardziej globalną. Podobnie jak w przeszłości, ADF będzie wystawiać prace laureatów w Fuori Salone podczas Milano Salone (Salone Internazionale del Mobile), największych na świecie targów meblowych. Twoje prace zostaną wystawione w Mediolanie. To niezwykła okazja, aby pokazać światu swoją twórczość. Nie przegap więc tej szansy i zgłoś się do konkursu ADF Design Award!” – piszą organizatorzy konkursu.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Design for Architecture. Poszukujemy dzieł architektonicznych, które odznaczają się nie tylko pięknem, ale również nowatorskim podejściem do projektowania. Projekty muszą być korzystne dla ludzi i uwzględniać dobro środowiska. Organizatorzy poszukują ambitnych i przełomowych projektów architektonicznych.

Prace można nadsyłać do 20 grudnia 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.