Alps Cocoons. Konkurs

Alps Cocoons. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich chętnych, niezależnie od kwalifikacji zawodowych, do udziału w konkursie Alps Cocoons, którego przedmiotem jest projekt hotelu kapsułowego w samym sercu najpiękniejszych gór Europy, Alp.

Kultura podróży jest tak stara, jak stara jest nasza cywilizacja. Dostosowując metody i wprowadzając kolejne innowacje, przezwyciężając niezliczone problemy, odnajdywaliśmy drogę na różnych szerokościach geograficznych, ucząc się podróżować. Proces ten spowodował drastyczną zmianę w naszym postrzeganiu kultury i przygody.

Alpy to jedno z najbardziej malowniczych miejsc na świecie, chętnie odwiedzane przez wędrowców z całego świata. Co najmniej około 80 procent Szwajcarii jest pokryte głównie górami, co oferuje podróżnikom niemal nieskończone możliwości.

Turyści pragnący odbyć kameralną wycieczkę w Alpy oczekują również komfortu i nowoczesnych udogodnień. Jak projektować hotele, aby zapewnić gościom wygodę, a jednocześnie nie odłączać ich od naturalnego środowiska? Wyzwanie konkursowe polega na zaprojektowaniu koncepcji kapsuł hotelowych, które mają zostać zbudowane w samym sercu Alp.

Obiekty powinny zapewnić gościom możliwość odpoczynku po całym dniu wędrówki, chronić ich przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, a także zachwycać nowoczesnym designem. Powierzchnia jednego domku nie może przekroczyć 35 mkw.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.